Sepet

Bambudan Mutfak Gereçleri Evmanya'da!

Tantitoni'nin renkli mutfak ürünlerini her zaman sevmişimdir. Ama bu seriyi daha çok sevdim sanırım. Neden diye soracak olursanız, şeklinden şemalinden çok özellikleriyle beni etkiliyor. Çünkü bu ürünler bambu tozundan yapılmış. %100 çevre dostu! Bildiğiniz gibi bambu ağacının tekrar tohumlamaya ihtiyaç duymadan kendini çok hızlı yenilemesinden ve doğada bolca yetişen bitkilerden biri olması sebebiyle ürünler de çevreye duyarlı ürünler oluyor. Bu iç içe geçmiş renkli kaseler ise favorilerimden biri.

Hem de biyolojik olarak parçalanabiliryorlar. Bu özelliğiyle atık halinde de doğada da kolayca çözülebilmeleri harika bir özellik. Materyallerindeki bambular yetişirken hiçbir zirai ilaç da kullanılmıyor. O sebeple hiçbir zararlı katkı madde içermiyor ve tamamen organik. Yukarıda gördüğünüz ürünü de hem kahvaltılık olarak hem de çerez tabağı olarak kullanabilirsiniz.

Çevre dostu ve ekolojik olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli ve renkli ürünler. Ayrıca uzun yıllarca kullanabiliyorsunuz. Bakımına gelecek olursak elde yıkanması tavsiye ediliyor. Çünkü makine kuruturken özellikle düz şekilli olanlar zarar görebilirmiş. Bu nedenle dikkat!

Bu bambu fiber ürünler Tantitoni'den ve işte en güzel haberi de veriyorum. Evmanya Alışveriş'te satılmaya başladı bile. Hem doğa dostu hem sağlıklı ürünler kullanma konusunda siz de benim kadar meraklıysanız bu ürünleri seveceğinize eminim. Mutfakta yer açmaya başladım bile. O halde size adresi vermenin de tam zamanı. www.evmanya.com/kategori/mutfak-gerecleri/tantitoni/ Hem bu ürünleri hem de Tantitoni'nin eğlenceli ve renli diğer mutfak ürünlerini bu linkte bulmak mümkün. :)

Keyifli günler.