Sepet

Taze Nar Suyu Emsan'dan

Sonbaharın en sevilen meyvelerinden biri kuşkusuz nar. C vitamini açısından zengin, potasyum ve demir içeren nar, sonbaharda bağışıklık ve solunum sisteminizi güçlendirmek için en doğal çözümlerden biri. Emsan bu sonbaharda taptaze nar suyu içebilmeniz için çok özel bir ürün sunuyor. Narın yanı sıra portakal, limon ve greyfurta kadar her türlü narenciyeyi kolayca sıkmayı sağlayan pratik tasarıma sahip Emsan Multi Press, az posa geçirmek üzere geliştirilmiş özel süzgeç sistemine de sahip. Şimdi Nar Zamanı! Dalından taptaze nar ve portakal suyu için Emsan Multipres tam size göre! Vitamini içinde meyvelerin saf suları, Emsan’ın Multi Press narenciye sıkacağı ile sofralarınıza taşınıyor

Klasik dizaynı ile mutfaklarda nostaljik bir hava katan Emsan Multi Press, aynı zamanda ergonomik ve paslanmaz çelik geniş hacme sahip. Zemine tam olarakn oturan ve kaymayı önleyen plastik tabanı ile de mutfak kazalarına karşı son derece güvenli. Hem sizin hem de ailenizin günlük vitamin ihtiyacını karşılamak için Emsan Multi Press, 139TL’lik cazip fiyat seçeneği ile mutfaklarınızda yer almaya hazırlanıyor.
Emsan Multi pressle kolayca elde edebileceğiniz meyve suları, hem sizin hem de sevdiklerinizin favori içecekleri arasında olacak.