Sepet

Duvar Dekoru İçin Harika Fikirler

Duvar dekorunu zenginleştirmek için faydalanabileceğimiz çok fazla seçenek var. Hatta birden fazla aksesuarı birbiriyle kombinleyerek farklı ve yaratıcı dekorlar yaratabilirsiniz. Ayna, çerçeve, poster ve tablo aynı duvarda asimetrik duruşlarla harikalar yaratabilir.

Eskiden duvar kağıdı olan duvarda aksesuar kullanılmamalı gibi bir düşüncemiz vardı. Çünkü duvar kağıtlarının bir aksesuar oldupunu düşünürdük. Şimdi ise duvar kağıtları, duvar panelleri evin birer parçası haline geldi. Kısacası duvar kağıdınızla uyumlu panolar asarak ilgi çekici bir dekor mümkün.

Duvar dekorunu yaratırken stilin ve zevklerin çok önemli. Herkesin şık bulduğu ama senin sevmediğin bir dekor seni mutlu etmez. Bu nedenle rengini ve stili belirle.

Duvar dekoru objeleri önceden daha sınırlı seçeneklere sahip. Çerçeve içine basitçe fotoğraf yerleştirip asmak varken yaratıcılığımız devreye girdi. Şimdi farklı objeleri birer aksesuar haline çevirebiliyoruz. Kişisel ve benzersiz dekorasyonlar yaratmak sizin elinizde.

Artık her duvar kendine has bir konsepte sahip. Siz de ilgi çekici ve farklı bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız konsept oluşturarak işe başlayabilirsiniz. Mesela en sevdiğiniz desenlerin hakim olduğu ya da en sevdiğiniz filmin ikonlarının yer aldığı bir duvar hoş olabilir.

En sevdiğiniz cümleleleri, mottonuzu, kendinizi iyi hissetmek için tekrarladığınız ikonları bir araya getirerek motive eden bir duvar da yaratmanız mümkün.

Hobilerinizi de duvara taşıyabilirsiniz. Mesela gitar sizin için harika bir hobi olabilir. Pipo koleksiyonunuz vazgeçilmez olabilir. Bunları duvarınızda sergilemek, kendi sergi alanınızı yaratmak güzel olmaz mıydı?

Romantik, bohem ya da vintage; renkli, sade ya da çekici, farklı, sıradışı ve benzersiz... Dekorasyon artık sadece bizim elimizde. Şimdi sıra sizde!

Keyifli günler.

 

SİZİN İÇİN SEÇTİK