Sepet

Doğum Günü Partisi İçin Fikirler

Doğum Günü Partisi İçin Fikirler-0

Doğum günü partilerini kim sevmez? Ama çocuğunuza doğum günü partisi yapmayı planlıyorsanız eğlenceli fikirlerden yardım alabilir, kendi süslerinizi yapabilirsiniz. Ohdeedoh'ta karşımıza çıkan bu parti organizasyonunda da yapması kolay aksesuarlar var. İlham alarak ideal bir parti yapabilirsiniz. Baykuş temalı bu partide artık her yerde karşımıza çıkan japon fenerine baykuş gözleri ve kanat eklenmiş. Siz de böyle fenerler yapabilirsiniz. Renkli kartonlar ve bu fenerler yeterli!

Doğum Günü Partisi İçin Fikirler-1

Siz de bir tema üzerinden parti hazırlayabilirsiniz. Mesela çocuğunuzun sevdiği bir super kahraman olabilir ya da en sevdiği hayvan olabilir bu. Temaya uygun kartlardan davetiyeler, hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. 

Doğum Günü Partisi İçin Fikirler-2

Partiye katılacak çocuklar için maskeler de yapabilirsiniz. Plastik tabaktan yapılmış bu maske çok yaratıcı değil mi? Plastik tabağı kesin, gözleri ekleyin ya da çizin. Lastik geçirdiğiniz mi tamamdır. Oldukça keyifli ve yaratıcı maske fikri! Üstelik de bütçenizi zorlamayacak bir öneri..

Doğum Günü Partisi İçin Fikirler-3

Renkli masa örtülerine uygun bayraklar yapabilirsiniz. Puantiyeli ya da desenli kağıtları üçgen üçgen kesip bir araya getirerek tavan süslemeleri yapabilirsiniz. ÜZerine doğum günü mesajı ya da çocuğunuzun adı da yazılabilir. Özellikle 2 renk üzerinden gitmek daha sevimli ve düzenli bir hava yaratabilir. Yani rengarenk yerine bu şekilde mavi-yeşil, kırmızı-beyaz, sarı-turuncu gibi renk kombinleri yapabilirsiniz.

Doğum Günü Partisi İçin Fikirler-4

Kurabiyeler, tatlılar ve şekerleri de unutmamak tabii. Self servis tipi bir büfe hazırlamak çok daha mantıklı! Böylelikle herkes canının istediğini yiyebilir. Ev yapımı tatlılar ve ev yapımı aksesuarlar ile doğum günü partiniz hazır! 

Keyifli günler.

SİZİN İÇİN SEÇTİK