Sepet

En İyi 10 Dekorasyon Blogu

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-0

Dekorasyon tutkunları için dekorasyon blogları vazgeçilmezdir. İşte sizin için en iyi dekorasyon blogunu listelizyoruz. Takipçi listenizde kesinlikle olması gereken bloglar için hazır olun!

Aparthmenth Therapy

Dekorasyon tutkunlarının takip listesinde kesinlikle olması gerekenlerden biri! Hatta ilk sırada olmalı! Sınırsız, ucu bucağı olmayan bir dekorasyon kaynağı! Bebek odası, yemek, mutfak, yatak odası, salon hatta tüm iç mekanlara ait tasarım ve dizaynları bulabilirsiniz. Dikkatli olun, içinde kaybolabilirsiniz. 

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-1

Decor8

Serbest gazeteci, tasarım danışmanı ve editör Holly Becker, her parmağında ayrı marifet olan şahsına münhasır bir kişilik. Blogunu incelediğinizde sizde göreceksiniz hem eğlenceli hem okuması zevkli hem de pek çok fikir var. Yani bir blogda olması gerekenlerin hepsi var. Dekorasyon fikirlerinden, do it yourself (kendin yap projeleri)e, yarışmalara, kitap eleştirilerine, kırtasiyeden, pratik çözüm önerilerine kadar geniş bir içerik sizi bekliyor.

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-2

 

Bodie and Fou

Moda ve dekorasyon hayatınızın vazgeçilmezlerinden biriyse bu ikisini bir arada bulabileceğiniz nadir bloglardan biride Bodie and Fou! Hem görsel hem de içerik olarak dolu dolu ve takip etmekten zevk alacağınız dişi bir blog! Sadece dekorasyon değil, kendin-yap projeleri, yeni koleksiyonlar, ilham verici iç mekan tasarımları, çocuklar ve yemek tarifleriyle de karşılaşmanız mümkün. Özellikle yeni koleksiyonlar hakkında bilgi sahibi olmalıyım diyorsanız tam size göre!

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-3

Emmas Blog

TimesOnline tarafından dünyanın en iyi 50 tasarım blogundan biri seçilen Emmas Blog, fotoğraf sanatçılarının kadrajından çıkan farklı stillerde ev tasarım ve dekorasyon resimlerini barındırıyor. Evet aslında Emma nın tek yaptığı o şahane kareleri kaydetmek! Ama resim ve tasarım seçimini o kadar net ve doğru kullanıyor ki, anlatmak istediği şey için başka kelama gerek kalmıyor.Kesinlikle takip edilesi!

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-4

Habitually Chic

NewYork'ta yaşayan, sanat aşığı ve gezmeye bayılan bir iç mekan tasarımcısının elinden çıkan blog! Alışkanlıklarınızı değiştirme ve evinizi yenileme isteği uyandırıyor. Mimari, tasarım, moda ve fotoğrafları seviyorsanız bu blog da tam size göre!

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-5

SF Girl By Bay

Victoria Smith blogun sahibesi. Kendisini bir fotoğraf ve tasarım esrarkeşi olarak tanımlıyor. Renkli blogu içinizi açacak nitelikte! Genç tasarımcılar ve sanatçılar hakkında bilgi sahibi olmak da sizi mutlu ediyorsa bu bloga başvurabilirsiniz. Çünkü blogun sahibesi Victoria' nın en sevdiği konu tasarım ve sanat. Ev hayatı, yaşam tarzı ve ev eğlenceleri hakkında da keyifli fikirler elde edebilirsiniz.

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-6

Bright Bazaar

Dekorasyondaki kadın hakimiyetine güzel bir alternatif! Asıl adı Will ama kendini Mr. Bazaar olarak tanıtıyor. Dekorasyon konusunda gerçek bir fenomen olmaya aday görüyoruz. Kesinlikle eğlenceli ve akıcı bir üsluba sahip. Kullandığı görseller ve kombinler çok başarılı. Mr. Bazaar aynı zamanda bir ev stilisti. Dünyaca ünlü pek çok dekorasyon dergisinde de yazılarına denk gelmeniz mümkün. 20li yaşlarında sevimli bir beyefendi kendisi!

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-7

Atlanta Homes Mag

Dekorasyon ilahlarından biri daha! Dekorasyon tutkunu olup da Atlanta Homes'u takip etmemek delilik olur. Ev yenileme, dekorasyon, stil ve eğlence için Atlanta Homes'u listenize eklemeyi unutmayın!

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-8

FresHome

Dekorasyon, mimari, mutfak, mobilya, yatak odası ve fikirler için en ideal bloglardan biri! Her bir içeriğinde kesinlikle ilham alabileceğiniz, kendinize uyarlayabileceğiniz bir fikir edineceğinize emin olabilirsiniz. Bizim en sevdiğimiz bloglardan biri!

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi 10 Dekorasyon Blogu-9

2Modern Blog

İnternet üzerindeki dekorasyon ve tasarım kaynaklı en başarılı bulduğumuz kaynaklardan biri 2 Modern Blog! Tasarım dünyasından haberdar olmak isteyenler için tartışmasız en iyilerden. Sadece tasarım ve ev dekorasyonu değil, önemli mekanların dekorasyonlarından örnekleri etkinlikler, bebek odası için özel seçilmiş içerikler ve kendin-yap projeleri ile de doyurucu bir blog. Kesinlikle takip edin deriz.

İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Her hafta bir blogu anlattığımız "Haftanın Blogu" köşemizden de takip edilesi diğer blogları görebilirsiniz. 

Keyifli günler.