Sepet

Tantitoni İle Hayatı Kolaylaştırın!

Mutfakta en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünler, her an elimizin altında olması gereken ve pratik bir kullanımı olan ürünler öyle değil mi? Tantitoni, ürünleri ile bu ihtiyacımızı tamamen gideriyor!

Mini salata kurutucusunu ele alalım. Yıkadığınız yeşilliklerin, salatanıza eklemeden önce kurumasını beklemek yerine bu pratik ve minik salata kurutucu ile hemen kurutarak vakit kazanabilirsiniz. Ayrıca yıkadığınız sebzelerinizi de kurutucuda kurutarak buzdolabına koyabilirsiniz. Tüm yeşil yapraklı sebzeleri pratik bir şekilde yıkayıp kurutabileceğiniz bu mini salata kurutucusunu bu adreste daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Eğer bolca yeşillik tüketen bir insansanız ya da evde salata çok seviliyorsa, mini bir salata kurutucusu yerine daha büyük bir salata kurutucusunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca kapağı hariç tüm parçalarını gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.Detaylı bilgi de bu adreste.

Mutfakta ihtiyaç duyduğumuz diğer bir pratik el aleti ise peynir rendesi. Domates çorbası ya da makarna yaptığımızda hemen bir peynir rendelemek isteriz. Bu pratik kullanımlı ve şık peynir rendesi çok işinize yarayacak. Sadece peynir değil aynı zamanda çikolata ve kuruyemiş de rendeleyebileceğiniz bu rendeyi çok seveceksiniz. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Sarımsak, soğan, domates, maydanoz, dereotu gibi taze sebze ve yeşillikleri doğrayabileceğiniz bu pratik doğrayıcı mutfağınızda en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Özellikle sarımsak ve soğan açısından oldukça kullanışlı olabilecek bu doğrayıcı ile vakitten çok kazanacaksınız! Daha fazlasına buradan bakabilirsiniz.

Artık soğan için ağlamaya son! Tantitoni’nin pratik soğan doğrayıcısı ile soğanları bir çırpıda doğrayabileceksiniz. Oldukça zahmetsiz olan bu soğan doğrayıcısı sevimli görünüşü ve yeşil rengiyle mutfağınıza da çok yakışacak. Ayrıntılı bilgi için bu adrese bakabilirsiniz.