WhiteCountryHouse'un Yılbaşı Seçimleri

Yeni yıl ağacım bu sefer farklı olsun istiyorum! Ağaç dallarından yapılmış bu dekoratif ürüne minik yıldızlı ışıklar takmayı planlıyorum!
 
Işıklar söndüğünde harika bir görüntü çıkacak ortaya…
 

Yeni yılda minik aksesuarlar süslemede sizin en büyük yardımcınız olacaktır. El yapımı bu tatlı geyik ise ağacımın etrafını süsleyecek aksesuarlardan sadece birisi.
 

Bir yastık ile koltuğunuzun kimliğini baştan oluşturun! Kırlentleri koltukların maskesi olarak tanımlıyorum. Çünkü aynı koltuğa farklı desenlerde koyduğunuz kırlentler her seferinde farklı bir hava katacaktır. 
 
Bu özel kutlama gecesinde yeni yıl temasına uygun bu yastığı seçiyorum.
 

Soğuk kış aylarında yumuşacık bir battaniyenin altına girip blog yazılarımı yazmak en sevdiğim saatler arasında. Ayrıca koltuk şalı olarak da kullanmak farklı bir alternatif olabilir!
 

Yeni yıl sofraların da kar taneleri olmazsa olmaz!
 
Soframa şıklık katacak bu güzel runner eşliğinde yemek yemek bana keyif verecek.
 

İçimden gerçek olsa da yesem dediğim bu lezzet dolu peçetelik hakkında farklı fikirlerim var. Evim de aksesuarları sadece kullanım amacı için değil farklı amaçlarda da kullanmayı seviyorum. Bu güzel peçeteliği sofram da mumluk olarak kullanacağım. Tercih sizin mumluk mu? Peçetelik mi?
 

Misafirlerime yeni yıl dileklerimi mesaj içerikli amerikan servislerde dile getirmek etkileyici olabilir! Ama siz yine de sevdiklerinizin gözüne bakarak söylemeyi tercih edin.
 

Yemek sonrası bu eğlenceli fincanlar da kahve içerken geçmiş senenin hatıralarını anlatmak bizi neşelendireceğe benziyor!
 

Kahvenin yanına kendi yaptığım mis gibi ev kurabiyelerini bu şık ve göz alıcı saklama kutusunun içine koymayı planlıyorum!
 
Misafirler içinde ne olduğu öğrenmek için sabırsızlanacak :)
 

Yemek sonrası eğlenceli oyunların, yarışmaların yanın da en güzel atıştırmalık mısır olur. 
 
Sanırım asıl yarışma bu görevi kimin yapacağına karar vermek olur !
 

Hediye vermek de almak kadar keyif vermiştir bana. Bu sene de sevdiklerimi unutmayıp onlara bu güzel hediye paketini seçtim. İçindekiler ile yeni bir yıla mis gibi başlasınlar diye…