Evmanya.com İşlem Rehberi

Sipariş adımları

Ürünleri Seçme ve Sepete Ekleme

Evmanya.com'da beğendiğiniz ya da evinizin ihtiyacı olan ürünleri inceleyip, ürün açıklaması ve içerik kısımlarını okuyup, ardından sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Adresini Belirleme

Teslimat Adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adres varsa o adresi seçebilir ya da yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabileceğinizi unutmayın.

Ödeme Yöntemini Seçme

Size sunulan kredi kartı veya banka kartı ile ödeme ya da havale şeklinde ödeme alternatiflerden birini seçebilirsiniz.

Sipariş Özeti

Siparişinizi onaylamadan önce “Sipariş Özeti” sayfasından kendinize ait bilgileri mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Önceden girdiğiniz bilgilerden değiştirmek istediklerinizi değiştirebilirsiniz.

Siparişin Onaylanması

Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizin Onaylanmasından Sonra Yapabilecekleriniz

Adres Değişikliği

Yanlış adrese sipariş vermeniz durumunda 0850 333 3 386 telefon numarasından sipariş verilen adresi, siparişiniz kargoya verilmeden önce değiştirebilirsiniz.

İptal ve İade İsteği

Siparişinizi tamamen iptal etmek için 0850 333 3 386  nolu telefon numarasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemleriniz için Siparişlerim sayfasından İade İşlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Evmanya.com siparişinize dair sözleşme ile ilgili bilgiler

Evmanya.com ile müşteri arasında elektronik ticarete ilişkin oluşturulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, elektronik ortamda 3 yıl süre ile saklanır. 3 yıl boyunca evmanya.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerle ilgili sözleşmelere Siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sipariş sürecindeki olası hataların düzeltilmesi

Sipariş Özeti

Siparişinizi tamamlamadan önce size alacağınız ürünler ve bu ürünler karşılığında ödeyeceğiniz KDV ve kargo ücreti dahil toplam tutar “Sipariş Özeti” başlığı altında açık bir şekilde gösterilir. Sipariş Özetini inceleyip değiştirmek istediğiniz ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz bir bilgi varsa

1. Sepetim sayfasında değişiklik yapmak isterseniz “sepete geri dön” butonuna tıklayarak

2. Teslimat bilgilerinde değişiklik yapmak isterseniz “değiştir” butonuna tıklayarak

3. Ödeme bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz “değiştir” butonuna tıklayarak

gerekli adres değişikliğini yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması

Elektronik Ticaret işlemleri nedeniyle evmanya.com’un tüketiciden elde ettiği kişisel bilgi ve veriler evmanya.com tarafından gizli bir şekilde tutulmakta, üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Ancak Üye, evmanya.com’a üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasına, DOL iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına evmanya.com ve DOL iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, DOL iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, evmanya.com ve DOL iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

Evmanya.com ve tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir. 

Yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktayız. Bu pencereyi kapatarak veya Politika’ya giderek Gizlilik ve Çerez Politikası 'nı onaylayabilirsiniz.